PRATĘSTAS MŪSŲ  DALYVAVIMAS SVEIKATĄ STIPRINANČIŲ MOKYKLŲ TINKLE

20180430 154311

ČIAgiphy 

PROGRAMA ,,SVEIKAS DARŽELIS"

 


 


 

 

Kviečiame mokyklas aktyviai dalyvauti konkurse „Sveikuolių sveikuoliai“

 

Prieš dvejus metus 2013 m. tapome rajoninio etapo nugalėtojais. Ar pavyks šiemet pakartoti rezultatą naujai komandai. Varžyboms ruošiasi priešmokyklinio amžiaus vaikai,  priešmokyklinio ugdymo pedagogė Aldona Stalmačionokienė, neformaliojo ugdymo mokytojas  Aurimas Šarapajevas ir  sveikatos priežiūros specialistė Kristina Urbanovič.

2015 m. spalio 1 d. vėl startuoja Tarptautinis mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų konkursas ,,Sveikuolių sveikuoliai“. Konkursą organizuoja: Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija, Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras, Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras, savivaldybės. Juo siekiama ugdyti vaikų ir mokinių gebėjimus saugoti ir stiprinti savo ir kitų sveikatą, skatinti vaikų, mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų bendradarbiavimą, vertinti savo ir kitų galimą potencialą dirbant komandoje.

img   Plačiau


SVEIKATĄ STIPRINANTI MOKYKLA. PASKAITYKIME, PAMĄSTYKIME - GAL VĖL

ATNAUJINKIME NARYSTĘ SVEIKATĄ STIPRINANČIŲ MOKYKLŲ TINKLE.


Kiekvienas vaikas ir jaunuolis Europoje turi teisę ir privalo turėti galimybę mokytis sveikatą stiprinančioje mokykloje“
(Iš 1-osios Europos sveikatą stiprinančių mokyklų tinklo konferencijos „Sveikatą stiprinanti mokykla – investicija į mokymą, sveikatą ir demokratiją“ rezoliucijos. 1997 m. Graikija)


Medžiaga paimta iš tinklalapio:

http://smlpc.lt/lt/vaiku_sveikata/sveikata_stiprinanti_mokykla/
Pagrindinis sveikatą stiprinančių mokyklų tikslas – stiprinti moksleivių sveikatą, gilinti sveikatos žinias ir įgūdžius, bendromis mokytojų, medikų, šeimos ir visuomenės pastangomis kurti integruotą, viską apimančią sveikatos stiprinimo ir ugdymo sistemą per vaikų ugdymo institucijas.


 

Video filmas "Sveika mokykla"

Šalies sveikatą stiprinančių mokyklų tinklo renginiai

Sveikatą stiprinančių mokyklų sąrašas

Kaip tapti Sveikatą stiprinančia mokykla

Svarbiausi faktai

Dokumentai, reglamentuojantys tinklo plėtrą

Metodinė medžiaga, publikacijos, leidiniai

Geroji patirtis